Úspešný rozdeľovač Gabotherm Push Fit v novom prevedení!

Gabotherm prichádza na trh s novou generáciou revolučného rozdeľovača Gabotherm GTF-VSS Push Fit s priehľadnými násuvnými spojmi, ktorý je ideálny pre systém podlahového vykurovania Gabotherm 1.2.3 – mokrý systém. Používa sa v kombinácii s polybuténovou rúrkou d 15 x 1,5 mm a je vybavený zasúvacím systémom VSS (pripojenie rúrky vykurovania pomocou zasúvacej spojky). Veľkou výhodou zasúvacieho spoja je rýchla a jednoduchá montáž bez náradia. Na dosiahnutie dokonalej tesnosti zasúvacieho spoja je potrebné použiť oporné puzdro GT-SH 15.

Gabotherm, ako prvá značka, zaviedol do svojho systému rozdeľovače s násuvnými spojmi už pred viac ako 20 rokmi. Tie v spojení s polybuténovou rúrkou Gabotherm hetta d 15×1,5 mm a systémovou doskou vytvorili populárny a veľmi efektívny systém podlahového vykurovania a chladenia Gabotherm 1.2.3 – mokrý systém. Rozdeľovače s násuvnými spojmi boli už od začiatku veľmi obľúbené predovšetkým svojou neprekonateľnou rýchlosťou a jednoduchosťou montáže. Teraz, po viac ako 20 rokoch úspešnej prevádzky bez reklamácii, sa dočkali nového vyhotovenia.

Priehľadný vonkajší kryt násuvného spoja Push Fit po novom umožňuje skvelú vizuálnu kontrolu hĺbky zasunutia rúrky:

  1. už nie je nutné merať a označovať hĺbku zasunutia rúrky Gabotherm hetta d 15 x 1,5 do násuvného spoja
  2. je zaistená maximálna bezpečnosť spoja

Rozdeľovače slúžia na pripojenie jednotlivých okruhov podlahového, stenového a stropného vykurovania a chladenia. Pomocou regulačných prvkov je možné nastavovať a riadiť prietoky v jednotlivých okruhoch, čím sa zabezpečí optimálna tepelná pohoda v interiéri.

K dispozícii sú už od marca 2022!