MM Aréna

Jedinečný komplex zimného štadióna, fitness a štýlového wellness centra. Výnimočné služby pre profesionálov i amatérov, moderné zázemie, rozľahlé priestory, cvičenie pre deti, mládež i dospelých.

Kde sa projekt nachádza

MM Aréna sa nachádza na severe Slovenska v meste Krásno nad Kysucou v okrese Čadca. Za jej stavbou stojí rodinná firma z Kysúc, ktorá chcela podporiť rozvoj športových aktivít v tomto regióne.

O projekte

MM ARÉNA s rozlohou 4500 m2 je jednou z najmodernejších a najlepšie vybavených arén na Slovensku s celoročnou prevádzkou. V jej priestoroch sa organizujú kempy, reprezentačné stretnutia, turnaje či zápasy s tribúnov pre približne 200 divákov. Akadémia Hokejpark ponúka špecializovaný tréningový program zameraný na vývoj hráča bez ohľadu na klubovú príslušnosť od 5 do 99 rokov. Súčasťou sú doplnkové služby office, wellness, poradenská činnosť v oblasti výživy, výbavy či zdravotnej starostlivosti. Každú nedeľu je hala v dispozícií aj širokej verejnosti, kedy prebieha verejné korčuľovanie v poobedných hodinách. Samozrejmosťou je požičovňa korčúľ a škola korčuľovania už aj pre deti od 4 rokov. Okrem ľadovej plochy tu môžu športovci využívať diagnostiku hokejistov, fitnescentrum a boxerňu, miesto na crossfit, na poschodí zrkadlové miestnosti na Pole Dance, 8 kruhov pre Aerial Hoop a ďalšie. Zregenerovať môžete vo wellness so štyrmi saunami (fínska, parná, infrasauna a biosauna), dvoma vírivkami, ochladzovňa či oddychová zóna s Kneippovým kúpeľom na nohy. K dispozícii je aj konferenčná miestnosť pre 100 osôb. Bezplatné parkovanie, bezbariérový prístup až po občerstvenie a reštauráciu sú službami navyše, ktoré ocenia všetci návštevníci.

Čo sme zrealizovali

Pre multifunkčnú športovú arénu sme dodali komplexný systém podlahového vykurovania Gabotherm® 1.2.3. – mokrý systém s plochou 3 800 m2 a 100 m2 stenového vykurovania Gabotherm® WR 8 a Hexatherm WR 8.

Gabotherm®. Systém skrytý pod povrchom.

www.mmarena.sk