Gabotherm má nové LOGO!

Značka Gabotherm® pôsobí na českom a slovenskom trhu už viac ako 25 rokov a predstavuje najvyšší štandard v oblasti nízkoteplotných plošných sálavých systémov. Plošné sálavé systémy sú čoraz obľúbenejšie a v súčasnosti tvoria štandardnú výbavu novostavieb – či už ide o podlahové, stenové alebo stropné vykurovanie a chladenie. V posledných rokoch sa tiež vo zvýšenej miere používajú aj pri rekonštrukciách bytov, rodinných domov aj iných väčších objektov.

Začiatkom roka 2020 sme vám predstavili nový designmanuál a čiastočný vizuálny refresh značky, pre ktorý sme sa rozhodli zo strategických dôvodov. V centre nášho záujmu už nie je len montážna alebo stavebná firma, ktorá systém Gabotherm® montuje, ale v neposlednom rade aj architekt, projektant a najmä konečný zákazník a jeho optimálne vnútorné prostredie – či už doma alebo v práci.

Dnes pristupujeme k druhej a záverečnej fáze rebrandingu a predstavujeme vám nové logo Gabotherm®. Táto zmena je trošku výraznejšia a v kombinácii s už zverejneným novým designom posúva vizuálnu identitu značky Gabotherm® na úplne inú – nadčasovú – úroveň.

 

 

 

Odteraz bude Gabotherm® používať veľké písmeno G na začiatku slova, ktoré bude zároveň jeho symbolom v diagonálnej ikone na začiatku loga. Logo má dve varianty – horizontálnu a vertikálnu a ikonu je možné používať aj samostatne. Logo aj ikonu budeme používať vo viacerých farbách, pričom táto červená je primárnou farbou.

Na novej identite značky Gabotherm® spolupracovala česká spoločnosť MARKETINGOVÁ KANCELÁŘ.CZ, ktorá sa úspešne vyhla obvyklým stereotypom nášho odvetvia a vytvorila zaujímavé, ale zároveň praktické a výborne použiteľné logo s ikonou.

Pre získanie ďalších informácií o aktivitách a novinkách značky Gabotherm® nás nezabudnite sledovať na sociálnych sieťach!