Bonus program Gabotherm – jedinečný nástroj pre váš úspech

Využívať produkty Gabotherm sa teraz oplatí ešte viac. Predstavujeme vám Bonus program Gabotherm – jedinečný nástroj pre váš úspech.

Odmena za vernosť

Naši partneri sú pre nás veľmi dôležití a veľmi si zakladáme na budovaní vzájomného vzťahu. Dlhodobé, stabilné a férové obchodné partnerstvo je základom nášho spoločného úspechu. Z toho dôvodu sme rozšírili Bonus program WOLF aj o produkty značky Gabotherm. Je vytvorený na mieru pre našich odborných partnerov, ktorých chceme odmeniť za ich vernosť.

Bonus program Gabotherm je jedinečný nástroj pre váš úspech a zárobok. Pomôže vám zhodnotiť vaše každodenné pracovné úsilie a získať konkurenčnú výhodu.

Veľký výber predmetov

Za zakúpené a zaregistrované výrobky WOLF a Gabotherm zbierate bonusové body. Za nazbierané body potom čerpáte skvelé odmeny – či už pre vás alebo pre vašich zákazníkov. Všetky predmety sú vyberané tak, aby čo najviac podporili rozvoj vášho podnikania. A aby naša ponuka bola bola stále atraktívna, budeme ju pravidelne obmieňať a doplňovať.

Čerpať výhody je jednoduché

Aby ste získali prístup k výhodám, je potrebné sa najskôr zaregistrovať na stránke Bonus programu Gabotherm. Následne nakupujete produkty Gabotherm ako za normálnych okolností.

Na to aby ste za produkty získali body je dôležité ich zaregistrovať cez stránku bonus programu. Jednoduchý návod, ako na to, nájdete na obrázku nižšie. Keď nazbierate dostatok bodov, môžete si za ne vybrať odmenu podľa vašich preferencií – reklamné a darčekové predmety.

infografika - návod na registráciu do Bonus programu Gabotherm

Body získavate za nákup a registráciu nasledujúcich produktov: rúrky Gabotherm – polybuténové a plyetylénové, systémové dosky Gabotherm, rozdeľovače VSS a VSV.

Katálog produktov vždy po ruke

Bonus program Gabotherm je súčasťou online cenníka a kompletného katalógu značiek WOLF a Gabotherm. Okrem výhod bonus programu tak získate aj okamžitý prehľad o ponúkaných produktoch, ich cenníkových cenách a dostupnosti – rýchlo, prehľadne a na jednom mieste.

Pre podrobnejšie informácie o bonus programe si prečítajte oficiálne podmienky Bonus programu Gabotherm.