Armeria Residence

So štítmi za sebou si v skoré ráno vychutnajte, ako slnko prebúdza celé Slovensko pod krásnymi Tatrami. Najvyššie položená tatranská osada, Štrbské Pleso, každý deň očarí jedinečnou scenériou našich majestátnych hôr. Čarovnú atmosféru tohto miesta podčiarkujú aj viaceré luxusné hotely, reštaurácie a kaviarne. Ide naozaj o exkluzívnu lokalitu.

Kde sa projekt nachádza

Vysoké Tatry sú celoročne veľmi obľúbenou destináciou nielen domácich ale aj zahraničných turistov. Nový projekt Armeria Residence vznikol v južnej časti Štrbského Plesa, v susedstve apartmánového domu Smrek, prestavbou a dostavbou penziónu Litvor 2. Okolie Štrbského Plesa sa v posledných rokoch intenzívne mení – v pláne je nová lanovka, dojazdová dráha lyžiarskeho areálu Park Snow a nové povrchy ciest alebo úprava cesty okolo Štrbského Plesa. Zo Štrbského plesa sa tak stáva zaujímavé centrum cestovného ruchu.

O projekte

Cieľom tohto projektu bolo vytvoriť zaujímavý objekt v horskom štýle, avšak tak, aby pôsobil moderne, vzdušne s maxi- málnym prepojením na okolité prírodné prostredie. Celý objekt má 33 apartmánov rozmiestnených na 4 poschodiach s atraktívnymi a veľmi príjemnými loggiami s krásnym výhľadom na prírodu Vysokých a Nízkych Tatier. Samozrejmosťou je výťah, ktorý vás odvezie tam, kam potrebujete. Navyše je k dispozícii aj 35 parkovacích miest.

Čo sme zrealizovali

Pre Armeria Residence sme v roku 2019 zabezpečili 2 500 m2 podlahového vykurovania – Gabotherm® 1.2.3. – mokrý systém.

Gabotherm®. Teplo, ktoré si vychutnáte.

www.armeria.sk